Hakkımızda

  MERHABALAAR, 🙂

MBSACTIVITYROOM ‘u ziyaret edip buralara kadar zahmetle geldiğiniz için minnettarim.

 

Sitemiz tamamen ‘AİLE DOSTU’dur. Sitenin amacı ise ‘ÇOCUK VE EBEVEYNİN BİRLİKTE KALİTELİ ZAMAN GEÇİRMESİNE VESİLE OLACAK ETKİNLİKLER VE BİLGİLER’ ile fayda sağlayabilmektir. Kısacası “AİLE VE ÇOCUK İÇİN HERŞEY” diyebiliriz. Çünkü aile ile çocuğu bir bütün yapan ‘OYUN ve KALİTELİ ZAMAN’dır.

Ailem & BeN


 Size kısaca ailemden, sitenin kuruluş amacından ve sitenin ismi olan MBSACTIVITYROOM’un ilham kaynağından bahsetmek istiyorum izninizle  🙂

MB’S ACTIVITY ROOM isminin ilham kaynağı olan ilk göz ağrım Mustafa Bera (MB). 19.11.2014’te Pekin’de evimize neşe getirdi ve henüz 10 aylıkken Finlandiya’ya taşındık. 2015’ten beri de Finlandiya’da yaşıyoruz. MB’nin en büyük zevki hayvanat bahçesi gezileri. Gittiği ülkeler Çin, Hongkong, Tayland, Almanya, Macaristan, yaşadığı ülke Finlandiya ve anavatan Türkiye.

WhatsApp Image 2019-01-28 at 14.36.15
5
4
1
3
6
2

11.04.2018’ de yuvamıza bir birey daha katıldı ve 4 kişi olduk. Evimizin yeni miniği ise Ömer Taha. 🙂 Abisi ile oynamak için adeta çıldıran bir minik kendileri. 🙂 Dolayısıyla MB de abi olmanın verdiği haklı büyüklüğün tadını çıkarıyor.

h
a
d
j
f
g
k

Ben Anne Nurdan. 4 bireyli bir ailede annelik vasfına sahip olan ve bu vasfın hakkını naçizane vermeye çalışan bir ev hanımıyım (en azından şimdilerde 🙂 ). Şu zamanlarda çocuklarımı karşıma koyup kucaklarına oyuncakları doldurup “Hadi yavrular oynayın ben de bi kahve alıp bi güzel yayılıp kitabımı okuyayım” diyemiyorum tabii ki. Her gece enerjisi son damlasına kadar tükenmiş yorgun ve her sabah enerjiyi depolamış olarak fişek gibi uyanan bir mucizeyim. Kısacası zamanımı çocuklarla bol bol üretim ve eğlenceli etkinlikler yaparak, zamanın ennn bana ait kısmını ise Fince öğrenerek geçiriyorum.

Ahmet de evimizin babası  🙂 Hem de babaların en kahramanı, enn fedakarı.  🙂

Ailemi güçlendiren ve mutluluğumuza katkıda bulunan herkes ve herşey iyi ki var.

Keyfiniz bol olsun, etkinlikleriniz daim olsun.

Nurdan YILMAZ